*PŘIPRAVUJEME*

Uzdravte svůj vztah s jídlem

Novinka na rok 2018!
Při zájmu o účast či více informací,
neváhejte mě kontaktovat.

Možná už jste vyzkoušeli spoustu diet, jíte správně, pravidelně, možná cvičíte, motivujete se. Vaše povědomí o tom, jak správně jíst, jaké potraviny kupovat, jak je připravovat jsou v takovém rozsahu, že byste klidně mohli dělat přednášky? A přesto výsledky nepřichází. Anebo stojíte teprve na začátku a toto všechno chcete zkusit?
Právě pro Vás všechny je připraven můj nový program.

Problém je totiž ve většině případů úplně někde jinde. A to ve vaší hlavě a přístupu k jídlu.

Témata

Hlavním tématem celého programu je najít správný přístup k jídlu. Najít rovnováhu mezi nestřídmostí a  odříkáním. Nepoužívat jídlo k uspokojení emočního hladu. Dostat se z kolotoče diet a žít zdravější, spokojenější život v rovnováze.

*Proč diety nefungují a co funguje - dlouhodobě?
*Proč vaše váha a stav těla není jen o jídle a cvičení?
*Jak najít nový vztah k jídlu a sobě samé?

Videa

Součástí programu je také spoustu inspirativních videí, kde vám vysvětlím hlavní problémy, které vám brání k nalezení vlastní rovnováhy. Ukážu vám cesty k tomu, jak jednoduše pochopit, co se děje s naším tělem v kolotoči diet a snižování příjmu. Že je to celé také o něčem jiném než kolik toho jíte a kolik cvičíte.

Online konzultace

Jedná se o interaktivní program (není pro všechny určen jeden program beze zmen, ale je o spolupráci a řešení vašich konkrétních problémů a nalezení konkrétních řešení). Nedílnou součástí je tedy "osobní" online kontakt, kde probereme vaše pokroky, obavy, dotazy, výsledky.

Pravidelné konzultace každých 14 dní probíhají přímo s koučkou Barborou. Můžete zvolit jak skype hovor či psaný chat. Každému se svěřuje lépe a upřímněji jinou formou :-)

Materiály

V průběhu spolupráce obdržíte spoustu materiálů, které vás provedou touto cestou. Od koučovacích otázek, které spolu projdeme, po plánovač vlastního menu, zkoumání vnitřních pohnutek k jídlu či k odmítání jídla a mnohé další.
Celé je to o vašem životě, o tom, jak přemýšlíte, jak se chováte ke svému tělu, jaké máte myšlenky. I tyto materiály vám pomůžou odhalit, co vám brání stát se tou osobou, kterou chcete být a přestat konečně řešit kolik kde ubrat či přidat, a žít ve vztahu k jídlu uvolněně.

Facebook skupina

Pro podporu účastníků je založena speciální skupina, kde se můžete podělit o své pocity, úspěchy, nejistoty, sdílet obavy, podpořit se. Součástí skupiny je i odpovídání na dotazy přímo koučkou Barborou.

Recepty & Bonusy

Pravidelně vám zašleme také recepty a další bonusy, které obohatí váš jídelníček a dají vám inspiraci k vyzkoušení něčeho nového a podpoří vás na vaší cestě za novým přístupem ke stravování.

Program Uzdravte svůj vztah k jídlu probíhá pouze online. Je nyní po určitou dobu tzv. tréninkovým programem v průběhu mého studia na Institute for the Psychology of Eating (Intitut pro psychologii stravování). Tím, že se jedná o můj výcvik, je nyní cena nastavena na minimum a každý měsíc je dostupný pouze pro 10 klientů. Chci tak zajistit profesionální přístup a plnou podporu vás, kdo chcete změnit přístup k jídlu, a to nejen změnou jídelníčku, ale zejména postojem ke stravování obecně. 

Pokud vás zaujal a měli byste zájem stát se součástí, napište mi na můj email (info@chcemezitzdrave.cz) svoje kontaktní údaje a také odpovědi na dvě otázky:

1. Proč se chcete zúčastnit právě tohoto programu?
2. Co od něj očekáváte (jaký je váš cíl)?

Budu vás následně kontaktovat emailem s podrobnostmi a zároveň jako poděkování obdržíte první tipy, jak okamžitě jednoduše začít se změnou.

Těším se na vás a na to, jak společně dokážeme vaše tělo do rovnováhy :-)