7 zaručených způsobů, jak na Vánoce přibrat

Trocha humoru nikdy neuškodí, tak si přečtěte mé zaručené tipy jak o Vánocích přibrat  a jinak přeji krásné svátky, hlavně v klidu a pohodě, v lásce

7 zaručených způsobů, jak na Vánoce přibrat

Neplánujte

To je furt nějaké plánování v práci a s dětmi a tamto koupit a tam zajít. Kašlete na to! Do obchodu můžete klidně i tisíckrát, navíc vždy narazíte na něco, co ještě přikoupit dobrého, navíc vás takové neplánování pěkně stresuje a vystresovaní lidi jsou hubení, no ne?

Zapomeňte na pohyb

Celý rok se honíte, fitko, procházky, kolo, lyže… Jsou Vánoce! Svátky klidu! Tak co byste někam chodili! Nebo se vlastně vůbec jakkoliv hýbali! Pche! Nezvedejte se ani z křesla a většinu dnů buďte ve stavu hibernace. (tip: Snažte se hýbat pouze rukou, a to pouze v případě, že přenášíte jídlo z talíře do úst, nebo když přepínáte televizní programy.)

Neuklízejte

Zase další námaha. Nebrat! Jen si pěkně lenošte. Ono se nic nestane, když letos strávíte Vánoce pěkně v bordýlku. Hlavně že je co jíst.

Upečte alespoň třicet druhů cukroví

A to minimálně! Víte, jaká to bude paráda, až je všechny budete ochutnávat a co víc, až budete po Vánocích dojídat vše co se nesnědlo? Úplná slast pro žaludek a na nervy jakbysmet. Jo a zapomeňte na všechny ty špaldy, celozrnné, odtučněně – co je to za manýry? Pěkně poctivě mouka, cukr, stoprocentní tuk. Mňam!

Pořádný nefalšovaný smažený kapr s bramborovým salátem (však saláty všichni doporučují, ne?)

Všude čtete o náhražkách typu kapr bez obalu, v salátu místo majonézy jogurt apod. Cože? Jakože cože? Jsou Vánoce, je zima, tak se pořádně naperte těžkým jídlem! Ať vás hřeje a cosi zasytí, ne? Já doporučuju dát si kapra a salát i po návratu z vánoční mše! Co na tom, že jsou dvě ráno, nepůjdete přeci spát hladová, proboha!

Návštěvy = další přežíračka

Návštěvy jsou ideální příležitost, jak ochutnat 35 druhů cukroví vaší sestry (zase měla o dva druhy víc než vy, je to mrcha!), pokud zbyl kapr a salát tak samozřejmě i ten. A hlavně, úplně úplně nejlepší je, když přijde návštěva k vám a všechno toto donese. Se aspoň nemusíte hýbat, ne? A vo tom to je.

Pijte!

Hááá, konečně!!! Vánoce jsou ideální čas vypnout, urvat se ze řeťězu, vyhodit si z kopýtka. Tudíž, pijte. Pijte vše co vám kdo nabídne, co vám příjde pod ruku. Rum a vaječňák při pečení, víno od rána místo vody, večery završte panákama něčeho ostřejšího a pokud vám náááhodou bude těžko, dejte si pivo. Jsou to přece šťastné a veselé, a tak buďte taky takoví!!!